Nože

Nedílnou součástí dobře vybavené kuchyně je kuchyňský nůž. Při přípravě nejrůznějších pokrmů je důležité, použít správně zvolený nůž, který se stane každému kuchaři nejdůležitějším a nejcennějším pomocníkem.

GASTRO-HARANT nabízí širokou nabídku kuchyňských nožů, ze kterých si podle vlastní potřeby sestavíte základní sestavu nožů, do které neodmyslitelně patří nůž s vroubky na pečivo, malý nůž na čištění ovoce a zeleniny a jeden univerzální kuchyňský nůž s hladkým ostřím, se kterým hravě rozříznete nejrůznější druhy masa, ryby, ovoce i zeleninu. Porcování masa si ale vyžaduje speciální kuchařský nůž.

Při výběru nože je nutné, aby vám dobře padl do ruky, měl ergonomickou rukojeť a zahnuté ostří. Pro zkušené kuchaře doporučujeme zakoupení většího nože, který umožňuje krájet houpavým pohybem. Ať už si vyberete dražší variantu nože nebo dáte přednost cenově výhodnějšímu kusu, práce s ním nesmí být únavná.

Klasikou mezi noži jsou kovové čepele vyrobené z ušlechtilé prvotřídní oceli. Milovníci moderních kuchyňských doplňků si s oblibou v našem internetovém obchodě kupují speciální keramické nože. Keramická čepel totiž neničí vitaminy v čerstvých potravinách. Stejný princip ka nabízejí nože s antiadhezní úpravou. Vyberte si nůž podle svých potřeb a usnadněte si vaření.

 

Nejprodávanější

68
1287916812879
Značky

Stránka 1 z 1 - 87 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 87 položek celkem