Měděné nádobí

Měděné nádobí je považováno za to nejluxusnější. Měď je ušlechtilý materiál, který nabízí nejlepší podmínky pro vaření a zároveň se stává nádhernou ozdobou každé kuchyně. Pořiďte si krásné měděné nádobí v našem internetovém obchodě, které nejlépe vede teplo, takže se na plotně rovnoměrně a rychle rozehřívá.

Měděné nádobí se sendvičovou konstrukcí

Každé měděné nádobí, ať už jde o pánve, hrnce či rendlíky, je složené ze tří vrstev. Vnější část tvoří vrstva kvalitní a ušlechtilé mědi, ušlechtilého kovu s nejlepšími hodnotami vodivosti a nezaměnitelným vzhledem. Vnitřní část nádobí je tvořena hliníkem s vysokou schopností vodivosti. Vnitřní povrch je tvořený kvalitní nepřilnavou vrstvou či nerezovou ocelí. Výsledná sendvičová konstrukce je nejlepším řešením pro dokonale připravený pokrm.

Péče o měděné nádobí

Měděné nádobí je na pohled nejkrásnější nádobí vůbec. Při jeho čištění však věnujte dostatečnou pozornost na to, abyste krásný vzhled neponičili. Například čisticí prostředky do myčky nádobí, měď zcela ničí. Odolejte proto pokušení, ulehčit si práci s mytím hrnců a raději investujte do speciálních čisticích prostředků pro mytí měděného nádobí.

Měděné nádobí a indukce

Indukční plotny mohou mít někdy problém s rozpoznáním měděného nádobí. Proto vždy volte měděné nádobí obsahující magnetickou vložku, která se do běžného měděného nádobí nedává.

 

Nejprodávanější

319
251913192519

Stránka 1 z 1 - 20 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 20 položek celkem