Pískování sklenic, skla

Pískování skla je speciální, ušlechtilá technika dekorace skla, spočívající v otryskání skla pískem. Pískovaný dekor je na skle trvalý. Jedná se o jemný brus, snadno udržitelný běžným mytím ať už v ruce, nebo v myčce na nádobí.

Motiv do skla se vybrousí přes šablonu, kdy je motiv zamalován a zbývající plocha skla zůstane čirá. U kontaktního skla je možné pískovanou kresbu ošetřit nano lakem, usnadňující údržbu. Pískovaná skla je možné také zatavit v tavící peci, kdy se ostré póry skla z části vyhladí, a pískování ztmavne. Technika zatavení dodá sklu originalitu. Ošetřené sklo nano technologií nebo zatavením v tavící peci se snadněji udržuje a má oproti jiným matným sklům odolnost vůči poškrabání.  

Pískování dutého skla spočívá v pískování skleniček, půllitrů, váz a dalších nádob. Pískování dutého skla si objednávají restaurační zařízení, hotely a firmy pro reklamní účely. Pískování skleniček se stalo velkým trendem pro maturitní plesy, promoce, svatby a jiné významné životní události.

Svým zákazníkům nabízíme v našem internetovém obchodě GASTRO-HARANT pískování skla, vybraného z našeho širokého sortimentu. Připravíme typograficky bezchybné nápisy i kresby. Pro pískování skla nás kontaktujte telefonicky ne na e-mail, cena se liší podle počtu kusů a složitosti loga.

 

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem