100% Biologická Be-Bio brčka

Chceme jít příkladem a záleží nám na životním prostředí. Svět se mění a my s ním prohlídněte si naše produkty, kterou jsou vyrobeny z recyklátů a odpadů, které nezatěžují náš životní prostor.

Cílem naší společnosti Gastro-Harant je nabídnout takový produkt, který bude po všech stránkách ekologický s minimálním dopadem na životní prostředí. Proto jsme považovali za důležité zahrnout do našeho sortimentu Be-Bio brčka, která jsou zcela bez plastů a neprodukují nebezpečné mikro-plasty v procesu rozkladu.

Hlavní surovinou (jedná se o 69%) Be-Bio brček jsou bramborové slupky a zbývajících 31% jsou minerály vápník a hořčík (tyto minerály můžeme najít například ve školních křídách). Díky tomu, jsou 100% biologicky odbouratelná v kompostovacích zařízeních. Oproti PLA produktům jsou Be-Bio brčka vyráběna z biologicky snadno udržitelných a obnovitelných surovin. Mají velmi vysoký LCA (Life Cycle Assessment) index. Dalšími přednostmi Be-Bio brček jsou například dlouhodobá expirace až 24 měsíců, výroba v Evropě, použití pro všechny nápoje do 45°C.

Brčka jsou dnes vidět na každém rohu, v restauraci, ve Fastfoodech, v drinku či koktejlu. Jsou nedílnou součástí stravovací kultury. Pojďme společně s Gastro-Harant vytvořit zdravé a čisté prostředí pro nás, ale především pro naše děti. Být-Bio znamená žít zdravě.

Co je LCA index?

Porovnávání LCA (Life Cycle Assessment) indexu je doposud málo rozšířené. Není však lepšího a úplnějšího nástroje k porovnávání ekologičnosti různých druhů technologií, výrobků i procesů zpracování. V potaz se berou všechny emise ve všech složekách životního prostředí během výroby, užívání i likvidace (rozpad) již použitého výrobku. Zahrnuje proces získávání surovin, výrobu materiálů, vynaloženou energii, veškerou přepravu výrobku, či pomocné procesy a subprocesy. Více o LCA indexu se můžete dočíst na http://lca.cz/cs/domov/

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 18 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 18 položek celkem