Porcelán

Porcelán je keramická hmota, vyráběná sériovou technologií. Keramické těsto, vyrobené ze směsi kaolínu, taviva a ostřiva, se vlévá do odlitků z unikátní formy. Kvalitní kaolín je nedílnou složkou pro vytvoření pevného porcelánového nádobí, zaručující životnost a stálobarevnost po dlouhé roky.

Porcelánové nádobí se stane ve vaší restauraci či kavárně předmětem denní potřeby. Tohoto faktu jsme si v našem internetovém obchodě GASTRO-HARANT vědomi, a proto vám nabízíme porcelánové výrobky, splňující nejvyšší požadavky s kladeným důrazem nejen na design, ale také na kvalitu každého výrobku.

Kvalitní porcelán propůjčí každému prostřenému stolu luxusní, originální vzhled. Porcelán nejen že dobře vypadá, ale snadno se ošetřuje, dá se mýt v myčce na nádobí a je odolný vůči mechanickému poškození. Porcelánové sety i jednotlivé kusy nádobí, které nabízíme v našem e-shopu, vám vydrží dlouhá léta stejně krásné.

Vyberte si z naší nabídky z nepřeberného množství talířů, misek, hrnků, šálků, podšálků a dalšího porcelánového nádobí. Každý kus je vyrobený dle nejpřísnějších norem od předních evropských výrobců, kteří pravidelně kontrolují celý proces výroby s důrazem na kvalitu zpracování. Neváhejte a investujte do kvalitního porcelánového nádobí právě nyní.

 

Nejprodávanější

218
615512186155
Značky
Objem
Průměr

Stránka 1 z 2 - 148 položek celkem