Frilich

Značka FRILICH je významným německým výrobcem produktů pro hotely a restaurace, s více jak třicetiletou zkušeností a působností na světovém trhu. Za tuto dlouhou dobu se stal nejvýznamnějším distributorem produktů pro švédské stoly.

Historie značky FRILICH a působnost na trhu

Už v roce 1986 se stal FRILICH vynálezcem a výhradním dodavatelem prvních džusů a mléčných plechovek, bez kterých bychom si dnes ani hotelové snídaně neuměli představit.

Společnost FRILICH dodává do všech koutů světa kompletní vybavení bufetů pro hotely a restaurace. Značka se neustále vyvíjí a vyrábí stále nové produkty, lepší a dokonalejší, oproti stávajícím výrobkům na současném trhu.

Nabízí širokou škálu prezentačních a výdejních systémů, které se stanou nejen praktickými pomocníky, ale také designovými prvky každého hotelu a restaurace. Všechny výrobky jsou vymyšleny s velkým důrazem na praktičnost a design. Plní tak vysoké standardy kvality a funkce. Široká nabídka je nabízena v jednotlivých liniích, které budou ladit s atmosférou vašeho hotelu a restaurace.

Uznávaný výrobce po celém světě

Společnost FRILICH má svou významnou prodejní síť po celém světě. Více jak 60% výrobků putuje mimo Evropu. Každý výrobek se prodává na základě smluv o vývoji, výroby a prodeji. FRILICH je hlavním výrobcem šťávy. Toto prvenství z pohledu potravinářského průmyslu pouze poukazuje na fakt, že společnost FRILICH je nejlepší volbou i pro váš hotel a restauraci.

Nevšední design zajistí nezaměnitelný vzhled vašich prostřených stolů. Designové linie se hodí do moderně i klasicky zařízených interiérů.

Zaručená kvalita značky FRILICH

Standardem společnosti FRILICH, je nabídnout zákazníkům kvalitu a nezaměnitelný design. Oba dva parametry jsou u každé vyrobené linie oceněny osvědčeními, plnicí vysoké standardy kvality a funkce - vyrobeno v Německu.

FRILICH se více jak třicet let zaměřuje na vývoj, inovaci a optimalizaci svých úspěšných výrobků, které se stanou nedílnou součástí každodenního provozu. A to díky trvalému kontaktu se svými zákazníky.