Litinové nádobí

Nádobí na vaření, vhodné na indukci, nabízíme v našem obchodě GASTRO-HARANT v široké nabídce hliníkového, nerezového i keramického provedení. Naše výrobky pocházejí od největších evropských výrobců, kteří pravidelně dohlíží na výrobu a tím ručí za kvalitu každého vyrobeného kusu nádobí.  

Indukční nádobí nesmí chybět v žádné kuchyni, kde se vaří na indukci. Toto nádobí zajišťuje rovnoměrné rozložení teploty po celém dnu, zachovává kvalitu potravin i jejich vitaminy a zároveň šetří energii.

Pro jednotlivé pokrmy doporučujeme vybírat jiný druh materiálu indukčního nádobí. Pro dokonalou přípravu zeleniny doporučujeme indukční keramické nádobí, naopak pro přípravu přílohy, omáček či polévek pak indukční nádobí z nerezu. Dobré steaky připravíte na hliníku, který lze používat na indukčních varných deskách.

V našem internetovém obchodě najdete nádobí, které uspokojí všechny kuchaře, ať už v profesionální nebo domácí kuchyni. Díky kvalitním materiálům vydrží nádobí po dlouhá léta každodenního užívání stále jako nové. Vybírejte proto z naší pestré nabídky indukčního nádobí například kvalitní hrnce, pánve, k nim příslušenství a samozřejmě i cenově výhodné sety indukčního nádobí. Design a prvotřídní technologie zpracování jednotlivých materiálů vás očarují už při rozbalení vašeho objednaného zboží. Vařit s indukčním nádobím vás bude bavit znovu a znovu! 

 

Nejprodávanější

849
425018494250
Značky
Barva

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem