Příbory

Příbory, ať už si v našem internetovém obchodě vyberete jednotlivé kusy nebo celé sady, představují unikátní a designové kousky pro domácnost i restaurace za zvýhodněnou cenu. V nabídce najdete mnoho druhů snídaňových příborů, steakových příborů, příborů na ryby, dětských příborů i praktických nádob na příbory, které zajistí přehledné uspořádání, jednoduchou manipulaci i ochranu proti poškrábání. Je jen na vaší fantazii, který materiál i design vyberete.

V našem sortimentu jsou nejvíce zastoupeny příbory z nejkvalitnější nerezové oceli, odolné proti potravinovým kyselinám i poškrábání. Ušlechtilá ocel se speciální úpravou zase zajistí příborům dlouhotrvající krásný vzhled, jako by byly i po letech každodenního používání nové. V neposlední řadě nabízíme přípory s rustikálním madlem, dodávající prostřenému stolu originální atmosféru.

GASTRO-HARANT nabízí nepřeberné množství příborů, které se stanou krásným darem. Budou zdobit slavnostně prostřenou tabuli doma i ve vaší luxusní restauraci. Nabízíme příbory od renomovaných evropských výrobců, ručící za kvalitu a dlouhodobě nádherný vzhled. Je jen na vás, jaký typ příboru vyberete, protože každá volba bude dobrou investicí.

 
50
61411506141
Značky
 
 
 
 

Stránka 1 z 16 - 286 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 16 - 286 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.