Servírování Catering Bufet

Dobrá snídaně se neobejde bez sklenky lahodného džusu, misky vydatného müsli, teplého mléka a šálku dobré kávy. Pro servírování bufetové snídaně, ale také nejrůznějších slavnostních rautů a podobných akcí, nabízíme v našem internetovém obchodě, v sekci Servírování, Catering a Bufet nejdůležitější pomocníky, které nesmí na bohatě prostřeném bufetovém stole chybět.

GASTRO-HARANT nabízí profesionálním restauracím, kavárnám i jídelnám nejrůznější vybavení, jako jsou konvice a konvičky, stojany a výdejníky, bufetové vitríny, zásobníky na müsli a nápoje a další nepostradatelné funkční doplňky. Ať už preferujete jakýkoli styl servírování, u nás vždy najdete sortiment, který pro danou příležitost hledáte. V naší pestré nabídce najdete také široký sortiment šálků, talířů, sklenic, nožů a příborů nejrůznějších klasických i moderních tvarů.

Náš internetový obchod nabízí zboží od špičkových evropských výrobců, kteří dbají na kvalitu svého zboží. Naše nabídka má velmi široký sortiment gastro doplňků různých velikostí a rozmanitých tvarů, sloužící ke všestrannému použití. Nechte se inspirovat moderním designem a účelovým použitím. Investujte do kvalitního servisu pro servírování, catering a bufet ještě dnes.

 

Nejprodávanější

267
147812671478

Stránka 1 z 1 - 21 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 21 položek celkem