Termokonvice

Skvělým pomocníkem pro restaurace i pro domácí kuchyni pro udržení horkého či studeného nápoje je jednoznačně termokonvice. Námi nabízené termokonvice jsou vyrobené z ušlechtilého materiálu, zaručující dlouhou životnost a navíc jsou navrženy tak, aby se hodily do klasického i moderně zařízeného interiéru.

Náš internetový obchod Gastro-Harant se specializuje na prodej značkových termosek, termokonvic a nerezových termosek. Skvělou volbou pro hotelové snídaně budou jistě také termosky s pumpičkou, usnadňující nalévání horkých nápojů.

Termokonvice v našem internetovém obchodě mají klasický i moderní tvar v různém velikostním provedení. Menší termosky a termokonvice s objemem 0,3 litru se hodí pro použití doma, velké konvice s obsahem 2 litrů jsou pak vhodné pro použití do restauračního zařízení. Námi nabízené termokonvice pocházejí od předních evropských výrobců, zaručující dlouhou životnost a barevnou stálost materiálů.

Vybírejte si proto krásné termokonvice nebo termokonvice s vakuovou pumpičkou, vhodné pro horké i ledové nápoje. Všechny naše produkty jsou vyrobeny z nerezového chromu, vhodného i pro mytí v myčce na nádobí.

 

Nejprodávanější

385
226413852264
Značky

Stránka 1 z 1 - 41 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 41 položek celkem