Sklo

Sklo vzniká tavením skloviny v pánvových nebo vanových sklářských pecích za vysokých teplot. Zkušení skláři foukají skleněné výroby nejrozmanitějších tvarů, velikostí do forem dle požadavku na finální tvary každého výrobku.

Sklo propůjčuje nádherný vzhled každému slavnostně prostřenému stolu. Bez skleniček na víno, šampusek, sklenek na pivo či kávu se neobejde žádný bar, ani kavárna. Vyberte si kvalitní sklo pro váš podnik na našem internetovém obchodě GASTRO-HARANT. Svým zákazníkům nabízíme vysoce kvalitní skleněné výrobky, od předních renomovaných sklářských firem, které dbají na preciznost každého vyrobeného kusu skla.

V našem e-shopu nabízíme sklenice v závislosti na druhu nápoje, pro který je určena. Nejoblíbenějšími sklenicemi jsou klasické sklenice na vodu a soft drink, sklenice na víno, sklenice na pivo nebo šampusky. Bary se neobejdou bez sklenic na koňak, brandy či whisky.

Svým zákazníkům nabízíme možnost zhotovení originálních skleniček prostřednictvím ručního pískování nejrůznějšího skla. Sklenice mohou být označeny textem, logem i obrázkem. Pískování skla propůjčí každému kusu atypický vzhled. Nejčastěji zdobené sklenice pískováním jsou svatební sklenice, půllitry, sklenice na víno s originálním nápisem pro firemní večírky i kompletní sety, zdobené vaším logem.

 

Nejprodávanější

209
169012091690
Značky

Stránka 1 z 1 - 40 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 40 položek celkem