Seltmann Weiden

Seltmann Weiden patří mezi nejvýznamnější výrobce porcelánu v Německu s dlouhou historií. Své výrobky prodává do nejrůznějších států po celém světě. Objevte krásu a nadčasovost výrobků, které vnesou do vašeho hotelu či restaurace osobitý styl.

Historie společnosti Seltmann Weiden

Společnost Seltmann Weiden byla založena již v roce 1974. Již dlouhá dvě století dělají tuto porcelánku nejvýznamnější společnost v Německu. Seltmann Weiden je mezinárodně hojně využívaný a velmi uznávaný porcelán nejen pro domácnost, ale také pro hotely, restaurace, kavárny a další gastronomii. Dnes společnost zaměstnává přibližně 1 100 zaměstnanců a má šest závodů.

Ekologické smýšlení firmy má pozitivní vliv na krásnou přírodu

Společnost Seltmann Weiden své výrobní linky řídí dle nejpřísnějších "zelených" norem. Svůj porcelán vyrábí v souladu s ekologickými a zdravotními pokyny. Porcelánová hmota je vyráběna bez příměsí olova a kadmia. Výrobní proces ctí po staletí historii a výrobní techniky, proto se používají výhradně přírodní materiály bez chemických přísad. Pece, ve kterých se porcelán nechává uzrát, jsou ve všech šesti závodech poháněny ekologickou šetrnou technologií zemního plynu a výfukového filtru.

Proces výroby se u společnosti Seltmann Weiden neustále optimalizuje tak, aby výsledné produkty zaručovaly co nejdelší životnost, barevnou stálost a odolnost vůči mechanickému poškození. Pečlivé pravidelné a přísné kontroly provedené nezávislými auditory zajišťují, že společnost Seltmann Weiden splňuje již od začátku své výroby standardy "zelené" pečeti.

Vyberte si designových linií kvalitní porcelán

Seltmann Weiden pečlivě navrhuje jednotlivé designové linie tak, aby do každého, ať už moderně nebo klasicky zařízeného interiéru, vnesly osobitý styl a kouzlo, které si vaši zákazníci uchovají ve své paměti a budou na vaše zařízení dlouho s láskou vzpomínat. Hlavní cíle skupiny Seltmann Weiden je funkčnost, robustnost, trvanlivost, design a prioritně exkluzivita, která může být zajištěna výhradně z domácí produkce v Německu.