Zavařování

Zavařování patří mezi nejjednodušší způsoby konverzace nejrůznějších potravin pomocí vysoké teploty. Připravované potraviny se vloží do jednotlivých nádob, zpravidla sklenic s vhodným nálevem, ať už samostatně nebo s jinými druhy potravin. Nádoba se uzavře speciálním víčkem a ponoří se na určitou dobu, dle připravovaného pokrmu a daného receptu, do vařící lázně. Vlivem vysokých teplot dojde ke sterilizaci a tím zničení všech škodlivých bakterií a vytlačení vzduchu. Ochlazené sklenice se vlivem podtlaku vzduchotěsně uzavřou.

Pro zavařování je nezbytné mít základní vybavení, které vám zavařování usnadní. GASTRO-HARANT nabízí ve svém širokém sortimentu zavařování nejrůznější pomůcky pro zavařování, zavařovací sklenice v nejrůznějších velikostech a typech, víčka, těsnění, odšťavňovače a zavařovací hrnce či láhve na ovocné šťávy i alkohol. Při použití kvalitních pomocníků a nádobí pro zavařování ušetříte nejen čas, ale také energii.

Náš internetový obchod spolupracuje s evropskými dodavateli, kteří ručí za výrobu jednotlivého kusu nádobí svým jménem. Tím můžeme i my zaručit kvalitní nádobí pro zavařování nejen pro domácí kuchyně, ale také pro profesionální kuchyně.

 
29
52171295217
Značky
 

Stránka 1 z 5 - 88 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 5 - 88 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.