Úklid

Nejen v domácnosti, ale také ve vaší jídelně, baru i restauraci musíte pravidelně uklízet. Úklid a čistota určuje, jak bude váš podnik hodnocený u vašich zákazníků a jak se na vás budou dívat vaši přátelé a známí, když vás nečekaně navštíví doma. Úklid se provádí pravidelně každý den, a protože to není činnost, kterou bychom dělali s největším nadšením, naštěstí existuje řada pomocníků, kteří nám s ním pomohou.

GASTRO-HARANT nabízí svým zákazníkům profesionální pomůcky pro úklid, které zaručují perfektní a samozřejmě šetrné čištění nejrůznějších povrchů. Každá kuchyně se neobejde bez kvalitního odpadkového koše, který nemusí nutně vypadat jako nevzhledná krabice. Nebojte se zakoupit designový odpadkový koš. Stane se krásnou ozdobou celého interiéru! Dále nabízíme nejrůznější čisticí prostředky, zaručující snadné čištění, košťata, kýble a hadry.

V našem internetovém obchodě najdete vše, co pro úklid interiéru i exteriéru potřebujete. Investujte do kvalitního náčiní, které usnadní nejen celý úklid, ale také ušetří váš čas i energii. Při výběru nejrůznějších čisticích prostředků a saponátů věnujte pozornost jejich vlastnostem. Nezapomeňte, že každý saponát, čisticí prostředek i samotný hadr, je určený pro jiný typ povrchu.

 
58
46231584623
Značky
 
 

Stránka 1 z 3 - 46 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 46 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.