Na stole

Slavnostně prostřený stůl je ideální místo, kde se setkat se svými přáteli, rodinou i obchodními partnery. Na stole nesmí chybět nic, abyste si vybrané pokrmy opravdu vychutnali. Dopřejte svému stolu nejdůležitější doplňky v té nejvyšší kvalitě a hlavně v moderním designu, který zaručuje ještě krásnější chvíle s vašimi nejbližšími.

Na stole nesmí chybět kromě talířů a příborů také krásné vázy, dodávající stolu slavnostní styl, slánky a pepřenky pro dochucení pokrmů podle individuální chuti, svícny pro chvíle pohody i košíky a podnosy, pro snadnou manipulaci se servírovaným nádobím.

GASTRO-HARANT nabízí svým zákazníkům nádherné jídelní servisy, luxusní talíře a mísy od renomovaných evropských výrobců a také kvalitní tácy a podnosy, které se stanou nepostradatelnými pomocníky při servírování.

Pro domácí i profesionální jídelny nabízíme v našem internetovém obchodě širokou nabídku doplňků, které na stůl neodmyslitelně patří. I vaše nejmenší si přijdou na své. Pro děti nabízíme dětské příbory, dětské jídelní servisy i hrníčky, se kterými je bude stolování opravdu bavit a správné stolování se naučí formou zábavné hry. Investujte do kvalitních doplňků, které na stole nesmí nikdy chybět.

 
26
44941264494
Značky
 
 
 
 
 
 

Stránka 1 z 9 - 155 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 9 - 155 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.