Melaminové nádobí

Luxusní melaminové nádobí působí na první pohled jako prvotřídní porcelán, přitom jde o organickou dusíkatou sloučeninu, která se používá při výrobě umělých hmot. Melamin obsahuje 66% procentu dusíku a vyrábí se ve velkém množství jako surovina pro přípravu moderních plastických hmot.

Melaminové nádobí je praktickou náhradou všude tam, kde potřebujete splňovat maximální bezpečnost. Hodí se proto například do školních jídelen, mateřských škol, nebo jako nádobí v rekreačních objektech, na terasy apod.

Melaminové nádobí je velmi pevné a téměř nerozbitné. Melaminové pryskyřice jsou zdravotně nezávadné a ani melamin není považován za zdraví škodlivou látku. U melaminového nádobí dbejte zvýšené opatrnosti na potravinářská barviva. Při výrobě tohoto druhu nádobí není použita ochranná glazura, proto může dojít k průnikům barviva do nádobí, které však není zdravotně závadné.

V našem internetovém obchodě najdete širokou nabídku melaminového nádobí, působící velmi luxusním dojmem, avšak nabízející mnohem lepší vlastnosti, než samotný porcelán. Investujte do melaminového nádobí všude tam, kde hrozí vyšší riziko rozbití běžného porcelánu a přitom nabídněte sobě a svým hostům luxusní design nádobí a krásně prostřenou tabuli.

 

Nejprodávanější

1925
8683119258683

Stránka 1 z 1 - 27 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 27 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.