Jídelny profi kuchyně

Jídelny profi kuchyně jsou místem, kde se setkávají přátelé, obchodní partneři, rodiny a v neposlední řadě se zde konají slavnostní akce, které se stanou pro váš podnik skvělou referencí a dokonalou reklamou pro další hosty. Vybírejte proto v GASTRO-HARANT ty nejkvalitnější doplňky pro vaši jídelnu. Slavnostně prostřený stůl, nádherné prostředí i dobře vybavený bar je klíčem k úspěchu.

Pro své kuchaře a číšníky nezapomeňte v naší sekci jídelny profi kuchyně zakoupit kvalitní náčiní, se kterými budou moci snadno manipulovat každý den. Patří sem pochopitelně gastro nádoby, termoport i přepravní boxy.

V našem internetovém obchodě nabízíme kvalitní nádoby pro přípravu velkého množství pokrmů i jednotlivé hrnce a pánve pro přípravu minutek, steaků a lehkých omáček či dipů. Pro číšníky nezapomeňte zakoupit kvalitní tácy a podnosy, pro perfektní servis.

Jídelny profi kuchyně se neobejdou bez kvalitních nožů, mlýnků na koření i širokého příslušenství, jako jsou nejrůznější stojánky, pro udržení naprostého pořádku. Milovníci moderního designu, funkčních věcí i tradičních doplňků si přijdou na své právě u nás. Nezapomeňte investovat do kvalitních kusů nádobí, které vám vydrží po dlouhá léta stále jako nové.

 
107
24466110724466
Značky
 
 

Stránka 1 z 4 - 61 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 61 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.