Cukrářství a pečení

Cukrářství a pečení je radost, která je spojená nejen s významnými dny v období svátků a rodinných oslav, ale také pro každodenní pečení nejrůznějších koláčů, pro pohodové chvíle u kávy či čaje. V GASTRO-HARANT naleznete mnoho kvalitních forem na přípravu koláčů, dortů, bábovek i tolik oblíbených muffinů či cupcaků.

Cukrářství a pečení se neobjede bez profesionálních silikonových forem, kvalitních válečků či válů a prkének, odolných vůči přilnutí těsta. Při nákupu kvalitních forem máte naprostou jistotu, že získáte profesionální nádobí, které snadno a rovnoměrně rozloží teplotu a tím zaručí perfektní výsledek vašeho cukrářského díla. Povrchová úprava zaručuje snadné vyklopení bez porušení struktury.  

V našem internetovém obchodě naleznete další cukrářské pomůcky pro náročné od předních evropských výrobců. Příprava pečiva ještě nikdy nebyla díky mísám, trychtýřům, štětcům a mašlovačkám, stěrkám, odměrkám, tak snadná. Kromě klasického cukrářského příslušenství vám nabízíme také exklusivní formy na hřbet, i bábovky, formičky na trubičky a další nádobí. Investice do cukrářství a pečení vám přinese pohodové chvíle relaxace při přípravě vašich profesionálních moučníků.

 
26
42351264235
Značky
 
 
 
 
 
 

Stránka 1 z 13 - 229 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 13 - 229 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.